برگزاری رویدادها و دوره های آموزشی بصورت تلفیقی ( حضوری + غیرحضوری ) بعلت لغو جلسات حضوری در دانشگاه شریف تا نیمه آذر بنابر اعلام ستاد کرونا

یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹

برگزاری دوره های آموزشی کارگاه برق دانشگاه صنعتی شریف بصورت تلفیقی از حضوری و غیرحضوری ( آنلاین )

لغو جلسات حضوری تا نیمه آذر بنابر اعلام ستاد کرونای دانشگاه صنعتی شریف و برنامه ریزی برای برگزاری رویدادها و دوره های آموزشی فناورسرا و کارگاه برق شریف بصورت تلفیقی ( حضوری + غیرحضوری )

 

براساس مصوبه ستاد کرونای دانشگاه صنعتی شریف، کلیه فعالیت‌های دانشگاه تا تاریخ 14 آذر ماه به‌صورت دورکاری و بدون حضور فیزیکی خواهد بود.

پیوند ( link ) متن مصوبه ستاد کرونای دانشگاه صنعتی شریف مورخ 28/8/1399

مصوبه ستاد کرونای دانشگاه صنعتی شریف

لذا با توجه به شرایط خاص کشور از یک سو و درخواست دانش پذیران محترم مقیم تهران و شهرستان ها برای برگزاری دوره های آموزشی مهندسی، ما در فناورسرا بر آن شدیم تا دوره های آموزشی علمی مهارتی خود را بصورت تلفیقی از حضوری و غیر حضوری برگزار نماییم. به این صورت که در هر رویداد یا دوره آموزشی، تعدادی از جلسات کلاسها بصورت غیرحضوری و اینترنتی ( آنلاین برخط ) برگزار گردد و حداقل یک جلسه بصورت حضوری درمحل کارگاه برق دانشگاه شریف برگزار گردد. بدیهی است اعطای گواهینامه پایان دوره پس از شرکت در جلسه حضوری ( کارگاه یا آزمایشگاه ) و کار عملی و تمرین و پرسش و پاسخ، صورت می پذیرد. ایده آموزش تلفیقی برای استفاده از مزایای هر دو روش آموزش یعنی حضوری و آنلاین است. توضیحی درباره دوره های آموزشی تلفیقی در مقاله های زیر آمده است:

نحوه برگزاری دوره ها به صورت تلفیقی به ویژه در دوران کرونا

آموزش عملی مهندسی برق

در حال آماده سازی ویدیوهایی در معرفی دوره های تلفیقی فناورسرا هستیم. این کلیپها ان شا الله بزودی در سایت و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشوند. 

نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.

تماس تلفنی با فناورسرا

09210217546

نشانی ایمیل

info@fanavarsara.com

صفحات رسمی ما

هدف فناورسرا ، بهبود زندگی با استفاده از دانشها و مهارتهای مهندسی با ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و آموزش است. شرکت فناورسرای پویا با بهره مندی ازاعضای هیات علمی با تجربه آمادگی انجام مشاوره در زمینه های مختلف برق- الکترونیک- مخابرات- کنترل- ابزار دقیق و هوش مصنوعی را دارد. اعضای هیات علمی فناورسرا با سالها تجربه کار عملی آمادگی انجام پروژه های صنعتی و پژوهشی را نیز دارند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناورسرای پویا است و هرگونه کپی برداری بدون اجازه کتبی غیرمجاز می باشد.

طراحی وب سایت

ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
هنوز در سایت ثبت نام نکرده‌اید؟