نحوه برگزاری دوره ها به صورت تلفیقی به ویژه در دوران کرونا

چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹

با توجه به شیوع ویروس کرونا و درخواست تعداد بسیار زیادی از متقاضیان شرکت در دوره ها و همچنین تعداد زیادی از شهرستانی های گرامی، هیأت مدیره فناورسرا تصمیم به برگزاری دوره ها بصورت تلفیقی از حضوری و مجازی گرفته است.

قابل ذکر است که با توجه به امکانات کارگاهی بسیار ارزشمند و گرانبهای موجود در کارگاه های آموزشی ما، برگزاری دوره ها بصورت حضوری بسیار مفید فایده خواهد بود و این امکانات کارگاهی به همراه مدرسین بسیار قابل و توانمند جزو بالاترین مزایای دوره های آموزشی ما محسوب میشود.

بطور معمول همه دوره های آموزشی و کارگاهی شامل بخش های تئوری و بخش های عملی هستند. دوره های تلفیقی فناورسرا به این صورت است که بخش های تئوری بصورت مجازی و بخش های کارگاهی و عملی بصورت حضوری برگزار گردد.

بطور قطع شیوع ویروس کرونا در کشور موجبات نگرانی شرکت کنندگان و متقاضیان شرکت در کارگاه را به همراه دارد، بر همین اساس هیأت مدیره فناورسرا تصمیم به برگزاری دوره های حضوری کارگاه ها با حداقل ظرفیت و با درنظر گرفتن همه پروتکل های بهداشتی گرفته است. لذا متقاضیان می توانند در کمال آسایش در این دوره های تلفیقی که بسیار دقت شده تا با حداکثر کیفیت برگزار گردند شرکت نمایند.

شرکت کنندگانی که به هر دلیلی نمیتوانند در بخش حضوری دوره ها شرکت نمایند، متاسفانه مزیت و فرصت استفاده از امکانات و تجهیزات فراهم شده در کارگاه را از دست خواهند داد. اما هیأت مدیره فناورسرا برای این دسته از افراد نیز در حال تهیه فیلم های کارگاهی است که این دسته از شرکت کنندگان حداقل از این امکانات بصورت بصری بهره مند گردند.

با آرزوی موفقیت برای همه شرکت کنندگان محترم.

نویسنده: دکتر محمد جوادیان
نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.

تماس تلفنی با فناورسرا

09210217546

نشانی ایمیل

info@fanavarsara.com

صفحات رسمی ما

هدف فناورسرا ، بهبود زندگی با استفاده از دانشها و مهارتهای مهندسی با ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و آموزش است. شرکت فناورسرای پویا با بهره مندی ازاعضای هیات علمی با تجربه آمادگی انجام مشاوره در زمینه های مختلف برق- الکترونیک- مخابرات- کنترل- ابزار دقیق و هوش مصنوعی را دارد. اعضای هیات علمی فناورسرا با سالها تجربه کار عملی آمادگی انجام پروژه های صنعتی و پژوهشی را نیز دارند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناورسرای پویا است و هرگونه کپی برداری بدون اجازه کتبی غیرمجاز می باشد.

طراحی وب سایت

ورود به سایت

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
هنوز در سایت ثبت نام نکرده‌اید؟